Jakie felgi do Audi RS? Żadnych map wszystko

Informacje

Kategoria: Motoryzacja
Dodany: 2020-03-26

Tagi dla artykułu

alufelgi, alusy

foto
Felgi 18 cali do Audi A3 A4 A5


Jakie felgi do Audi RS? Żadnych map, wszystko jest klikalne: autostrady, (obwodnice) dróg ekspresowych, zawroty i obwodnice, atrakcje, restauracje „aroy-aroy”, szpitale i posterunki policji. Gdy samochód stoi, możesz oglądać filmy DVD lub cyfrowe „filmy domowe”, a podczas cofania automatycznie przełącza się w tryb R: kamera parkowania. Film o parkowaniu w czasie rzeczywistym. Dla kierowcy jest wiele przycisków, które można nacisnąć na środkową konsolę i kierownicę. Każdy samochód powinien mieć wielofunkcyjną kierownicę. Zawsze dwie ręce na kierownicy. Pod maską (maska) główny nacisk położono na nową, drugiej generacji czterocylindrową czterocylindrową jednostkę Honda i-VTEC o pojemności 2,4 litra i 5-biegowym silniku o mocy 180 koni mechanicznych. Mocniejszy niż poprzedni i bardziej oszczędny. Podczas jazdy próbnej przejechaliśmy 13 kilometrów na litr na autostradzie i około 9 litrów na kilometr w mieście. I dobre wieści. Nowy Accord jest kompatybilny z E 20 (alkohol i benzyna).

Zarówno Black Edition, jak i ulepszona wersja Ertigi są dostępne w salonach Suzuki. Suzuki Ertiga jest nadal napędzany tym samym 1,5-litrowym, rzędowym 4, 16-zaworowym silnikiem benzynowym DOHC K15B, który zapewnia przyzwoitą maksymalną moc 103 KM i 138 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Silnik współpracuje z pięciobiegową manualną lub czterobiegową automatyczną skrzynią biegów. Wkrótce na naszych brzegach pojawi się nowy flagowy model lub zupełnie nowa jednostka, Suzuki XL7 - solidniejszy i bardziej wytrzymały crossover Ertiga. Ten nowy MPV jest wyceniony na 1.068 milionów php, ale ma również takie same parametry silnika, jak reszta floty Ertiga. Niewielkie modyfikacje Ertigi są naprawdę minimalne, ale hej, ładniejszy zestaw felg i aktualizacji wewnątrz kabiny jest bardzo mile widziany. Automatyczny klimatyzator sprawi, że Ertiga będzie wyglądać bardziej nowocześnie. Podczas gdy podłokietnik pomaga ograniczyć pasażerów w drugim rzędzie, więc oni również mają komfortową jazdę, która jest niezbędna podczas długich weekendowych podróży. Czy zmiany w Ertiga są warte swojej ceny? Jeśli kupujesz najnowszą wersję Ertiga GLX AT, to zdecydowanie daje ci zapłatę. Ale jeśli wybierasz wariant środkowy i podstawowy, to po prostu wzrost ceny, więc po prostu wybierz Black Edition. W końcu zarówno wersja Black Edition, jak i wersje ulepszone są dostępne w salonach samochodowych Suzuki w całym kraju.

Hyundai Motor India Ltd niedawno wypuścił na rynek drugą generację modelu Creta w Indiach w cenie bazowej Rs 9,99 lakh (ex-showroom), a odważne wzornictwo SUV-a średniej wielkości miało mieszane opinie. Nie można jednak zaprzeczyć, że model nowej generacji będzie kontynuował dziedzictwo, które pozostawił odchodzący model, i stanie się jednym z najlepiej sprzedających się SUV-ów średniej wielkości w kraju. Właściciel nowej Crety w Amritsar ulepszył koła swojego nowego samochodu i włożył je w sportowe alusy 18-calowe felgi aluminiowe, owinięte niskoprofilową gumą. Creta nowej generacji jest wyposażony w 16-calowe felgi stalowe lub 17-calowe fabrycznie montowane felgi aluminiowe, odpowiednio w dolnych listwach i wyższych wariantach. Te nowe buty sprawiają jednak, że samochód wygląda jeszcze bardziej proporcjonalnie i sportowo. Samochód wygląda teraz bardziej dynamicznie, a powiększone felgi aluminiowe z pewnością poprawiają jego wygląd. Właściciel postanowił również pomalować wszystkie cztery zaciski hamulcowe swojego nowego samochodu na czerwono, co w rzeczywistości uzupełnia kontrastową kolorystykę Polar White.

Naprawdę możesz znaleźć wszystkie potrzebne części BMW, Mercedes, Ford lub Volvo i zwykle możesz je znaleźć w cenie znacznie niższej niż oficjalny sprzedawca. Nazwa firmy może początkowo być nieco myląca, ponieważ można oczekiwać, że będzie ona sprzedawać tylko części samochodowe producentom z Europy. Jednak szybkie przeszukanie bazy danych pokazuje, że na liście dostępnych części, a także z Ameryki, jest wielu japońskich producentów. Jednak jeśli szukasz tylko japońskich części samochodowych, istnieje również kilku dostawców, którzy mają alternatywne strony internetowe. Na przykład możesz przejrzeć Japarts, która da ci obszerną i pełną listę części do różnych modeli japońskiego samochodu, bez części BMW, Mercedes, Ford lub Volvo, a także wydaje się, że wybór produktów jest bardziej ukierunkowany w kierunku wysokiej jakości części. Oczywiście, jeśli nie martwisz się, gdzie ta część jest nowa, zawsze możesz spojrzeć na internetowe firmy zajmujące się złomowaniem. Tutaj znajdziesz części BMW, Mercedes, Ford lub Volvo, które zostały odzyskane z pojazdów, które uległy wypadkom. Części, które można kupić, są nieuszkodzone, ponieważ tylko nieuszkodzone części są ponownie wykorzystywane w tych samochodach. Jeśli robisz zakupy, możesz uzyskać prawdziwe okazje na samochód w Internecie, ale musisz być przygotowany na włożenie wysiłku i poszukiwanie. Dominic Donaldson jest dziennikarzem samochodowym z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

Usługi oceny używanych samochodów przetestują pojazd, uzyskają zaufanie i zwiększą twoją znajomość samochodu. Profesjonalny zespół kontrolny powie ci, co jest nie tak, a co w samochodzie. Zawsze należy dokonać własnej niezależnej kontroli przed dokonaniem zakupu. Prawie wszystkie punkty serwisowe podają szczegółowy opis tego, jak zostało przeprowadzone. Eksperci motoryzacyjni zawsze zgadzają się, że dobra praca kontrolna spełnia kilka funkcji. Pożar lub uszkodzenie powodzi - Raport historii pojazdu może mieć czerwoną flagę w samochodzie, który był w powodzi lub pożarze, chyba że jego tytuł został sfałszowany. Poprzednie prace naprawcze - może to obejmować niewłaściwą instalację akcesoriów lub złe modyfikacje. Uszkodzona rama - jeśli rama została uszkodzona, oznacza to, że samochód miał poważny wypadek, koła mogą nie być prawidłowo wyśledzone, powodując pociągnięcie pojazdu na bok i prowadzące do przedwczesnego zużycia opon.