Bmw Felgi 18 cali do E92 E93


Bmw Felgi 18 cali do E92, E93, F30, F31, F34. Kilka godzin później, mając tylko 70 mil na zegarze, wszystkie elektryczne poszły i przez okno poszły moje nadzieje, które zostaną zastąpione przeczuciem, które, jak się okazało, było całkowicie uzasadnione. Po powrocie do salonu, z uśmiechami dawno zapomnianymi, obozowicze byli co najmniej nieszczęśliwi. Zapominam, który samochód pojechaliśmy do domu i przygotowywał się na najgorsze, co się naprawdę wydarzyło. Nie można zdiagnozować usterki i niechętnie przyjęliśmy inny, nieco większy samochód zastępczy, aby zabrać nas w podróż. Wszyscy byliśmy bardzo rozczarowani, że nie mogliśmy pochwalić się naszą nową maszyną krewnym i przyjaciołom, ale jak się okazało, większy samochód był wielką zaletą w drodze powrotnej z wszystkimi dodatkowymi akumulacjami, które podróż 2000 mil robi małym samochód rodzinny. Okazało się, że dwóch lub trzech inżynierów elektryków nie udało się zlokalizować problemu, a ponieważ godziny szybko mijały do ​​przybycia właściciela, konieczne było podjęcie działań awaryjnych, aby uniknąć linczu (lub gorzej).

To nie jest samochód dla introwertyków. Bardziej niż cokolwiek, co pamiętam z jazdy w ostatnich latach, spalony na pomarańczowo BMW i8 Roadster rysuje pytania, komplementy i zdjęcia, gdziekolwiek jesteś. Jest coś w projekcie filmu science-fiction tego samochodu, który zatrzymuje ludzi na ich torach, zanim jeszcze otworzę wahadłowe drzwi. Są jeszcze bardziej zaintrygowani, kiedy mówię im, że tak, ta dziko wyglądająca maszyna jest hybrydą. Podobnie jak coupe, które jest już w sprzedaży od pół dekady, BMW i8 Roadster to fascynujący pojazd. Hybryda plug-in, która zapewnia również niemal supersamochód i styl Instagrammable? I8 to naprawdę coś innego. Ten hybrydowy układ napędowy typu plug-in jest kluczem do doświadczenia. Za siedzeniami znajduje się turbodoładowanie 1. 5-litrowy silnik rzędowy z trzema rzędami o mocy 228 koni mechanicznych i momencie obrotowym 236 funtów stóp. Napędza tylne koła poprzez sześciobiegową automatyczną skrzynię biegów. Naprzód jest silnik elektryczny, który może wysyłać 141 koni mechanicznych i 184 funtów stóp na przednie koła za pomocą automatycznej skrzyni biegów o dwóch prędkościach. Każde źródło zasilania może działać niezależnie lub może łączyć siły, aby zapewnić łączną moc 369 koni i 420 funtów stóp.

Stań się lekki, stań się silny i zrób to ze stylem! Linia wyścigowa 2020 OZ Racing… Włoscy mistrzowie zaproponowali w tym roku wyjątkowy asortyment kół ze zwykłą wysublimowaną jakością i przełomową technologią. Istnieje szeroki wybór uderzających wzorów dla każdego możliwego typu pojazdu! OZ felgi Racing jest liderem na rynku i oferuje jedne z najlepszych kół na rynku. Czy jesteś gotowy na zimę? Opony zimowe osiągają najlepsze wyniki poniżej 7 ° C, podczas gdy opony letnie osiągają najlepsze wyniki powyżej 7 ° C, więc kiedy spadają temperatury, czy przygotowałeś swój samochód do obsługi? Pamiętaj, że koła muszą być trwałe i mieć więcej soli na drodze. Mamy dla Ciebie świetną ofertę kół i opon… Nasz zespół Rimstyle składa się z jednych z najbardziej kompetentnych ekspertów w dziedzinie kół i opon ze stopów lekkich w dzisiejszej branży, zapewniając wiodącą na rynku obsługę, od zapytania po zakup. Jesteśmy wyjątkowo dumni z naszej wiedzy technicznej, know-how i obsługi klienta naszych zespołów - staramy się dostarczać zarówno usługę, jak i produkt za każdym razem.

Zarówno Audi A8, jak i A8 L mają 4,2-litrowy silnik V8 o wadze 325 funtów. momentu obrotowego i 350 KM. Audi A8 L W12 ma 6-litrowy silnik W12 o mocy 420 KM i masie 428 funtów. momentu obrotowego. Wszystkie te modele są standardowo wyposażone w napęd na cztery koła Audi quattro i zawierają automatyczną skrzynię biegów, która jest 6-biegową skrzynią biegów Tiptronic, która ma zarówno program sportowy, jak i funkcję DSP. Zawieszenie pneumatyczne to własny projekt Audi, który równoważy komfort jazdy z doskonałym sportowym prowadzeniem. W tym systemie zastosowano resory pneumatyczne, które są kontrolowane przez zawory elektromagnetyczne, które regulują każdy amortyzator. Kierowca musi pozostawić go w trybie automatycznym lub wybrać jedno z czterech ustawień zawieszenia dla różnych wysokości jazdy. Audi dodało „asystent boczny”. Jest to system oparty na radarze, który monitoruje martwe pola i informuje kierowcę, czy w pobliżu znajduje się inny ruch. „Asystent pasa ruchu” informuje kierowcę, czy pojazd jedzie z pasa bez niegozrealizowanie. Kierowca jest ostrzegany przez wibrację kierownicy. Nie można się pomylić z systemem rozrywki w A8 z 2008 roku. Jest standardowo wyposażony w 12-głośnikowy system dźwięku przestrzennego BOSE z radiem satelitarnym obsługującym odtwarzanie WMA / MP3. Lub możesz wybrać opcjonalny system dźwiękowy Bang & Olufsen, który ma zmieniarkę CD na 6 płyt. Zarówno kierowca, jak i pasażer są chronieni przednimi i kolanowymi poduszkami powietrznymi. Po bokach zamontowane są poduszki powietrzne, które zapewniają dodatkową ochronę zarówno pasażerom z przodu, jak i z tyłu. Istnieją uwięzi i dolne zakotwienie, więc dzieci są bezpieczne, ta funkcja jest standardem w modelu A8, podobnie jak system monitorowania ciśnienia w oponach. Pojazd jest również wyposażony w system alarmowy przeciwkradzieżowy.